Czas jednej rozgrywki (wraz z wytłumaczeniem zasad) zajmie około godziny.
Ravehard w wersji podstawowej przeznaczony jest dla 2-5 osób. Po zakupie dodatku Ravehard: Afterparty możliwa jest rozgrywka do 6 osób.
Grę można zakupić w naszym sklepiku (W przygotowaniu) oraz na crowdmade (LINK). Gdy pojawią się dodatkowe punkty, w których można kupić naszą grę dodamy je tutaj jak najprędzej!
Karty Flirtu są dopełnieniem humoru całej gry, ale także za ich pomocą można przekazywać tajne komunikaty dotyczące podejrzeń, np. kto jest zabójcą. Pomogą również w nawiązaniu nieoczywistych sojuszy.
100% naturalne - meliska i zielona herba.
Wersja podstawowa: 92 x 92 x 92 mm oraz dodatek: 19 x 65 x 90.
Nie – Ravehard jest jak najbardziej gamers game.
Jest to gra w klimacie imprezy (fabularnie), jednak sama rozgrywka wymaga sporego skupienia – w końcu trzeba tasować, czarować, kombinować, a także dedukować! Gra podstawowa jest grą semi-kooperacyjną: gracze współpracują ze sobą na początku rozgrywki, a później – no cóż, może być różnie. Gra zawiera także tryb dla dwójki graczy, który jest trybem pojedynku.
Tak, w tym momencie tak.
Efekt Po Walce znajdujący się na karcie Bossa wchodzi do gry po zabiciu Bossa, czy już po pierwszej turze?

Efekt Po Walce należy zastosować po zabiciu Bossa, po tym jak gracz, który zabrał ostatnie punkty życia Bossa dokończy swoją turę, ale przed pociągnięciem kolejnej karty ze stosiku fabularnego (czyli przed odczytaniem i rozegraniem Zdarzenia).

Pytania dotyczące zasad wysyłajcie na adres: jacek@redigames.com